Projektai

Lėšų rinkimo akcija: dronas Vilniaus šaulių skyriui

Padėtis Ukrainoje jau kurį laiką yra itin įtempta ir nepastovi. Vos už 1000 km vyksta susirėmimai. Turime ne tik padėti Ukrainai, bet taip pat būti pasiruošę atremti agresiją Lietuvoje. Paramos reikia ne tik apsiginti, bet ir kontratakuoti. Tuo tikslu renkame paramą Vilniaus šaulių skyriaus šauliams, kurie mokysis valdyti dronus ir atlikti įvairias užduotis.

Už surinktas lėšas bus įsigytas dronas EVO Max4T. Šis komercinio drono modelis pasižymi ilgu baterijos tarnavimo laiku ir atsparumu sudėtingoms oro sąlygoms. Be to, dėl savo dydžio, jis yra lengvai transportuojamas ir greitai parengiamas naudojimui. EVO Max4T modelyje yra integruota termokamera, taip pat įprasta 48 megapikselių 1/2” CMOS jutiklio kamera su optiniu priartinimu iki 16 kartų ir lazerinis tolimatis, galintis nurodyti tikslias objektų, esančių iki 1200 metrų atstumu, koordinates. Toks dronas puikiai tinka ne tik žvalgybai, bet ir iki 2 kg sveriančių krovinių skraidinimui.

Finansiškai prisidėti gali kiekvienas per paramos akcijos sąskaitą:

Gavėjas: Všį „Yellow Hausas“

IBAN: LT18 3500 0100 0319 2658

Paskirtis: #ŠauliųVanagas

Įmonėms, norinčioms paremti, iki 1500 Eur. nereikia paramos sutarties. Virš 1500 Eur. prašome atsiųsti rekvizitus sutarčiai el. pašto adresu geltonas.namelis@gmail.com